Bistro

Patina House? To je vůně kávy a dezertů, vůně domácích koláčů, styl patinovaného nábytku, ale i chuť vín a míchaných napojů, domácích limonád,...

Cafe Bistro PatinaHouse Vás zaujme svým osobitým stylem a útulnou atmosférou, kterou podtrhuje patinovaný nábytek. Všechny unikátní kusy nábytku, které v kavárně naleznete, si můžete zakoupit, včetně židle, na které zrovna sedíte. Samotná kavárna Cafe Bistro Vám nabízí nejrůznější druhy čajů, kávy a vín, alkoholických i nealkoholických nápojů a spoustu dezertů jako jsou palačinky, štrůdly, muffuny, brownies nebo quiche.

Novinkou je koutek italských specialit a delikates zaměřené ve velké míře na oblast Toskánsko. Najdete tam pres cerstvě lisovaný olivový olej, bylinková sůl, balsamikový krém až po různe druhy těstovin. Dovážíme sýry přímo od výrobců: pecorino, mozzarella bufalla, cacio cavallo a samozřejmě parmigianno. Z uzenin u nás najdete speciality jako salami di toscany, finocchiona (typický salám z fenyklem), prosciutto, slanina rigatoni. Sušené rajčata v oleji jsou souřastí většiny pokrmů, které připravujeme v Bistru. 

Začali jsme taky se snídaněmi, které se sešli se skvělými ohlasem. Ranní omeleta a výborná káva Caffe del Doge pražená v Benátkach Vám zpříjemní každé ráno.

Degustace

Jelikož je jídlo a pítí naší vášní, rádi se s Vámi podělíme o naše gurmánské zážitky. Ať už se jedná o červené a bílé víno nebo jiné lahodné nápoje, vždy je kombinujeme s odpovídajícím jídlem. Cílem našich degustací je snoubení spřízněných chutí a vytvoření ojedinělého degustačního zážitku.

Degustace je samozřejmě možné si objednat individuálně na základě Vašich přání.

Více informací o naplánovaných degustací najdete v sekci "Zážitky".

mapa

Náměstí F.X.Svobody 1055
Mníšek pod Brdy

775 505 773
patinahouse@seznam.cz

Po-So 8:00-19:00