Nábytek

PATINA je ojedinělý způsob úpravy nábytku, který je typický pro všechny části Patina Housu.

Veškeré židle, stoly, skříně a doplňky jsou vytvářeny procesem patinování, který nábytku dodává staronový vzhled. Již vyrobený patinovaný nábytek si můžete koupit v sekci ESHOP. V případě zájmu je možné si nechat vyrobit patinovaný nábytek, od jednoho kusu až po vybavení celých prostor. 


Patina House je výhradním prodejcem barev na patinování od anglické designerky Annie Sloan - Chalk Paint. Jde o speciální barvy vyrobené pro účely patinování nábytku.

Nově na stránkách také najdete ESHOP s barvami Annie Sloan na patinování a vybranými kusy patinovaného nábytku.

Židle a stoly
Skříně a komody
Doplňky

Realizované projekty

Penzion Pastuška

V nově zrekonstruovaném stavení v jihomoravské vesničce Brod nad Dyjí - Penzionu Pastuška, stojícím na vyhledávané cyklistické stezce Brno – Vídeň, jsme měli tu možnost zařídit a vybavit penzionový apartmán naším patinovaným nábytkem.

www.pastuska.cz

Brod nad Dyjí 1, Brod nad Dyjí

Apartman Patina House

V domě, kde máme naši kavárnu se vyskytla možnost pronájmu dalších prostor a tím vznikla myšlenka realizace Patina House penzionu. První apartmán je již zrealizován a v nejbližší době se bude připravovat další, rozlohově menší, ale za to podkrovní apartmán a tím bychom dosáhli definitívy v našem projektu Patina House penzion se svoji kavárnou ve patinovaném stylu.

Náměstí F.X.Svobody 31, Mníšek pod Brdy

Café Bistro Patina House

Café Bistro Patina House je náším třetí projektem, nicméně první vybavění objektu se zaměřením na gastro. Vedle stolů, židlí, polic a stříní zde najdete i detailní doplňky a také velmi ojedinělé strolní osvětlení. Pokud budete mít cestu přes Mníšek pod Brdy určitě doporučujeme zajít ochutnant kávu či víno a užít si ojedinelou atmosféru.

Náměstí F.X.Svobody 31, Mníšek pod Brdy
mapa

Náměstí F.X.Svobody 1055
Mníšek pod Brdy

775 505 773
patinahouse@seznam.cz

Po-So 8:00-19:00