Nábytek

Patinování je ojedinělý způsob úpravy nábytku, který naleznete jak v naší kavárně, tak v apartmánech. V případě zájmu je možné nechat vyrobit tento nábytek, od jednoho kusu až po vybavení celé místnosti, dle vašeho přání. Prodáváme také barvy od anglické designérky Annie Sloan, které jsou na tento způsob úpravy naprosto ideální. Nově je možné si barvy a další příslušenství k natírání, objednat na našem oficiálním eshopu www.AnnieSloan.cz, budeme se těšit na vaše první práce!

Židle a stoly
Skříně a komody
Doplňky

Realizované projekty

Penzion Pastuška

V nově zrekonstruovaném stavení v jihomoravské vesničce Brod nad Dyjí - Penzionu Pastuška, stojícím na vyhledávané cyklistické stezce Brno – Vídeň, jsme měli tu možnost zařídit a vybavit penzionový apartmán naším patinovaným nábytkem.

www.pastuska.cz

Brod nad Dyjí 1, Brod nad Dyjí

Apartman Patina House

V domě, kde máme naši kavárnu se vyskytla možnost pronájmu dalších prostor a tím vznikla myšlenka realizace Patina House penzionu. První apartmán je již zrealizován a v nejbližší době se bude připravovat další, rozlohově menší, ale za to podkrovní apartmán a tím bychom dosáhli definitívy v našem projektu Patina House penzion se svoji kavárnou ve patinovaném stylu.

Náměstí F.X.Svobody 31, Mníšek pod Brdy

Café Bistro Patina House

Café Bistro Patina House je náším třetí projektem, nicméně první vybavění objektu se zaměřením na gastro. Vedle stolů, židlí, polic a stříní zde najdete i detailní doplňky a také velmi ojedinělé strolní osvětlení. Pokud budete mít cestu přes Mníšek pod Brdy určitě doporučujeme zajít ochutnant kávu či víno a užít si ojedinelou atmosféru.

Náměstí F.X.Svobody 31, Mníšek pod Brdy
mapa

Náměstí F. X. Svobody 1055
Mníšek pod Brdy

775 505 773
patinahouse@seznam.cz

Po-So 8:00-19:00